Wybór języka

Kontakt

"ARGO" Sp. z o.o.

ul. Wiejska 16 37-100 Łańcut

fax: +48 (17) 247 00 42
tel.: +48 (17) 247 00 40
e-mail: biuro@argo.net.pl

 

Dyrektor Zarządzający

Daniel Argasiński

tel.: +48 (17) 247 00 40
e-mail: d.argasinski@argo.net.pl

 

Dyrektor Handlowy

Teresa Mroczek-Krupa

tel.: +48 (17) 247 00 43
mobile: +48 570 609 604
e-mail: t.mroczek-krupa@argo.net.pl

 

Export:

Export manager

Aleksandra Adamczyk

tel.: +48 (17) 247 00 38
mobile: +48 663 910 910
e-mail: a.adamczyk@argo.net.pl

 

Marketing:

Product Manager

Mariusz Pistor

tel.: +48 (17) 247 13 52
mobile: +48 530 890 707
e-mail: m.pistor@argo.net.pl

 

Specjalista ds. marketingu

Justyna Żelazko

tel.: +48 17 247 13 51
mobile: +48 536 120 128
e-mail: j.zelazko@argo.net.pl

 

Sieci Handlowe:

Key Account Manager

Leszek Komenda

tel.: +48 (17) 247 00 76
mobile: +48 791 600 135
e-mail: l.komenda@argo.net.pl

 

Fakturowanie i logistyka

Dominika Majder

tel.: +48 (17) 247 00 76
mobile: +48 530 339 397
e-mail: d.majder@argo.net.pl

 

Specjalista ds. Logistyki

Elzbieta Panek

tel.: + 48 (17) 247 13 58 
mobile: +48 607 905 350
e-mail: e.panek@argo.net.pl

 

Zaopatrzenie

Iwona Homa

tel.:+48 (17) 247 00 78
mobile: +48 509 668 634
e-mail: i.homa@argo.net.pl

Aleksandra Wojtyczka

tel.: +48 (17) 247 00 73
mobile: +48 509 264 510
e-mail: a.wojtyczka@argo.net.pl

 

Kadry

Janusz Pantoła

tel.: +48 (17) 247 00 44
e-mail: j.pantola@argo.net.pl

 

Księgowość:

Dyrektor finansowy

Mariusz Dziurzyński

tel.: +48 (17) 247 00 77
mobile: +48 516 033 331
e-mail: m.dziurzynski@argo.net.pl

 

Główna księgowa

Małgorzata Benedyk<

tel.: +48 (17) 247 00 36
e-mail: m.benedyk@argo.net.pl

 

Księgowa

Maria Rusinek

tel.: +48 (17) 247 00 35
e-mail: m.rusinek@argo.net.pl

 

Jakość

Monika Argasińska

tel.: +48 (17) 247 00 39
e-mail: m.argasinska@argo.net.pl

 

Dział techniczny

Grzegorz Gisserowski

tel.: +48 (17) 247 00 72
mobile: +48 500 026 629
e-mail: g.gisserowski@argo.net.pl

 

Dane rejestrowe:

Zakład Produkcyjno-Handlowy "ARGO" Sp. Z O.O. ul. Wiejska 16, 37-100 Łańcut
NIP: 815-15-98-181
REGON: 691535355
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy KRS
Prezes Zarządu: Leszek Argasiński