Słodkie Emocje. Nowość w ofercie ARGO.

2017-11-06

Słodkie Emocje. Nowość w ofercie ARGO.

Lizaki klasyczne o smaku tutti frutti - EMOJI, to kolejna z zaplanowanych na 2017 r. nowości. Jest to bardzo szczególna pozycja w naszym portfolio. Prace nad szatą graficzną trwały kilka miesięcy. W proces kreacji graficznej bardzo mocno zaangażowały się zaprzyjaźnione z firmą dzieci, które wspólnie z naszą agencją realizowały ten wymagający projekt.

 

Po raz pierwszy w historii ARGO, najpierw powstał design opakowania, a dopiero później został do niego dobrany odpowiedni smak. Eksperyment okazał się świetną zabawą dla nas wszystkich. Wyjściowa nazwa dla projektu brzmiała „Słodkie Emocje”. Dzieciaki, jako najlepsi, bo najbardziej szczerzy  psychologowie, rozwinęły to hasło do osiemnastu rewelacyjnych emotikonów, wyrażających najróżniejsze stany ludzkiej emocjonalności. Radość, miłość, wzruszenie, gniew … to tylko część pełnej palety słonecznych analiz, wykonanych przez naszych podopiecznych.  

 

EMOJI – słodycze tworzone z uśmiechem - są dostępne w sprzedaży w opakowaniu zbiorczym 8g x100 szt. 8g x150 szt. a także w woreczku 160 g.