Podaruj bliskim słodką przyjemność - konkurs facebook

2017-12-18

Podaruj bliskim słodką przyjemność - konkurs facebook

Święta Bożego Narodzenia, to najważniejsze i najbardziej uroczyście obchodzone chrześcijańskie święto na świecie. To bardzo szczególny czas, zwłaszcza w Polsce, gdzie od stuleci bożonarodzeniowa tradycja jest mocno celebrowana. Boże Narodzenie to pora radosnych spotkań w gronie rodziny, kulinarnych ekspresji naszych mam i życzeń składanych prosto z serca przy wigilijnych stołach. To również czas, w którym wyrażamy emocje, bezinteresownie obdarowując najbliższe nam osoby.  

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do udziału w konkursie „PODARUJ BLISKIM SŁODKĄ PRZYJEMNOŚĆ”, w którym do wygrania jest 10 zestawów słodyczy od ARGO. Szczegóły konkursu są dostępne  na Profilu społecznościowym facebook pod adresem www.facebook.com/ArgoSlodycze/oraz  w załączonym regulaminie.

 

„Podaruj bliskim słodką przyjemność” – to również idea, która towarzyszyła nam podczas prac nad nową szatą graficzną bożonarodzeniowych opakowań. Nasze figurki, kuferki, oraz zawieszki choinkowe zostały przygotowane w formie estetycznych i stosownych do powagi okazji prezentów. W środku opakowań znajdują się, dobrze już znane naszym Klientom, cukierki czekoladowe, z gęstym owocowym nadzieniem CHOCO JELLO.